See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej, zamówienie zostało podzielone na pięć zadań: Zadanie nr 1. Sławków - - Katowice - Sławków w dn. 08.03.-13.06.2026 Zadanie nr 2: Sędziszów - Kozłów –Charsznica- Sędziszów w dn. 09.03.-12.06.2026 Zadanie nr 3: Kraków Batowice -Zastów - Słomniki - Miechów - Tunel - Kozłów- Kraków Nowa Huta - Kraków Główny w terminie 08.03.-13.06.2026 Zadanie nr 4: Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka w dn. 08.03.-28.06.2026 w (5)(7) Zadanie nr 5: Kraków Mydlniki - Zabierzów - Trzebinia w dn. 17.03.-21.05.2026
Vorherige Bekanntmachung: 68800-2026
Interne Kennung: Kr.240.264.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć. Konieczność uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej wynika z zarządzenia przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z dnia 13.01.2026 r. zamknięć torowych od 08.03.2026 r, powodujących brak możliwości realizacji połączeń kolejowych , co wymaga uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej. Skrócenie terminu jest uzasadnione wobec konieczności zapewnienia ciągłości przewozów pasażerskich oraz nieprzerwanego funkcjonowania publicznego transportu pasażerskiego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Sławków - Katowice - Sławków
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sławków - Katowice - Sławków
Interne Kennung: 1.Kr.240.264.2026-zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Sędziszów - Kozłów –Charsznica- Sędziszów
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sędziszów - Kozłów –Charsznica- Sędziszów
Interne Kennung: 2.Kr.240.264.2026-zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Kraków Batowice -Zastów - Słomniki - Miechów - Tunel - Kozłów- Kraków Nowa Huta - Kraków Główny
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Kraków Batowice -Zastów - Słomniki - Miechów - Tunel - Kozłów- Kraków Nowa Huta - Kraków Główny
Interne Kennung: 3.Kr.240.264.2026-zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka
Interne Kennung: 4.Kr.240.264.2026-zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Kraków Mydlniki - Zabierzów - Trzebinia
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Kraków Mydlniki - Zabierzów - Trzebinia
Interne Kennung: 5.Kr.240.264.2026-zadanie 5