204100-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa zewnętrznych podziemnych instalacji wodno-kanalizacyjnych i deszczowych wraz z przyłączem wodociągowym oraz przyłączem kanalizacji deszczowej oraz zewnętrzną instalacją elektryczną na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie” – etap II i III na terenie Akademii Policji w Szczytnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa zewnętrznych podziemnych instalacji wodno-kanalizacyjnych i deszczowych wraz z przyłączem wodociągowym oraz przyłączem kanalizacji deszczowej oraz zewnętrzną instalacją elektryczną na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie” – etap II i III na terenie Akademii Policji w Szczytnie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zewnętrznych podziemnych instalacji wodno-kanalizacyjnych i deszczowych wraz z przyłączem wodociągowym oraz przyłączem kanalizacji deszczowej oraz zewnętrzną instalacją elektryczną na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie” – etap II i III na terenie Akademii Policji w Szczytnie. 2. Zakres prac w ramach realizacji etapów II i III zadania: 2.1 Roboty demontażowe i rozbiórkowe w zakresie: • istniejącej zewnętrznej instalacji wodociągowej, • istniejącej zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej, • istniejącej zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej, • nawierzchni asfaltowych, • nawierzchni utwardzonych. 2.2 Roboty budowlane w zakresie: • budowy zewnętrznej instalacji wodociągowej, • zasilania wodociągowego istniejących obiektów budowlanych, • budowy zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej, • budowy zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej. 2.3 Zagospodarowanie terenu w zakresie: • budowy nawierzchni utwardzonych, • wykonania nasadzeń krzewów i drzew. 2.4 Wykonanie robót zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie budowlanym. 2.5 Opracowanie harmonogramu rzeczowo-finansowego. 2.6 Opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ). 2.7 Sporządzenie dokumentacji powykonawczej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. W miejscach, w których w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie należy rozumieć jej prawnego następcę – Akademię Policji w Szczytnie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232454 Bau von Regenwasserbecken, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233140 Straßenarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Budowa zewnętrznych podziemnych instalacji wodno-kanalizacyjnych i deszczowych wraz z przyłączem wodociągowym oraz przyłączem kanalizacji deszczowej oraz zewnętrzną instalacją elektryczną na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie” – etap II i III na terenie Akademii Policji w Szczytnie 2. Zakres prac w ramach realizacji etapów II i III zadania: 2.1 Roboty demontażowe i rozbiórkowe w zakresie: • istniejącej zewnętrznej instalacji wodociągowej, • istniejącej zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej, • istniejącej zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej, • nawierzchni asfaltowych, • nawierzchni utwardzonych. 2.2 Roboty budowlane w zakresie: • budowy zewnętrznej instalacji wodociągowej, • zasilania wodociągowego istniejących obiektów budowlanych, • budowy zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej, • budowy zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej. 2.3 Zagospodarowanie terenu w zakresie: • budowy nawierzchni utwardzonych, • wykonania nasadzeń krzewów i drzew. 2.4 Wykonanie robót zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie budowlanym. 2.5 Opracowanie harmonogramu rzeczowo-finansowego. 2.6 Opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ). 2.7 Sporządzenie dokumentacji powykonawczej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. W miejscach, w których w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie należy rozumieć jej prawnego następcę – Akademię Policji w Szczytnie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232454 Bau von Regenwasserbecken, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233140 Straßenarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji.