See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanmaken, verwerken, verdelen en beheren van elektronische (maaltijd/eco/…)cheques inclusief bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het aanmaken, verwerken, verdelen en beheren van elektronische (maaltijd/eco/…)cheques inclusief bijbehorende dienstverlening
Interne Kennung: AKD-2025/051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2025/051 - 1
Interne Kennung: 1
204132-2026 - Resultaat
België – Algemene personeelsdiensten voor de overheid – Raamovereenkomst voor het aanmaken, verwerken, verdelen en beheren van elektronische (maaltijd/eco/…)cheques inclusief bijbehorende dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: AKD-2025/051
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
Aanvullende classificatie (cpv): 30199770 Maaltijdcheques
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2025/051 - 1
Interne identificatiecode: 1