See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka systémů kybernetické bezpečnosti pro správu a ochranu IT infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace a zajištění technické podpory samostatných systémů v oblasti kybernetické bezpečnosti a správy IT infrastruktury zadavatele. Součástí plnění pro každý z uvedených systémů je poskytnutí potřebných licencí, provedení implementace, zaškolení administrátorů a zajištění technické podpory včetně aktualizací po dobu 5 let od implementace. Jednotlivé systémy budou dodány a implementovány jako samostatná řešení. Veřejná zakázka je rozdělena na jednotlivé části: 1. Systému pro správu IP adresního prostoru (IPAM) 2. Systém pro řízení přístupu k síti (NAC) 3. Testování zranitelnosti 4. Software pro realizaci systémů Honeypot 5. Správa privilegovaných účtů (PIM/PAM) 6. Systém pro rozšířenou detekci a reakci na bezpečnostní hrozby (SIEM) Dodavatel může svou nabídku podat do jedné, několika či všech částí veřejné zakázky. Bližší specifikace je uvedena v rámci jednotlivých příloh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Systém pro rozšířenou detekci a reakci na bezpečnostní hrozby (SIEM)
Beschreibung: Systém pro rozšířenou detekci a reakci na bezpečnostní hrozby (SIEM). Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: Systému pro správu IP adresního prostoru (IPAM)
Beschreibung: Systému pro správu IP adresního prostoru (IPAM). Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Systém pro řízení přístupu k síti (NAC)
Beschreibung: Systém pro řízení přístupu k síti (NAC). Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Testování zranitelnosti
Beschreibung: Testování zranitelnosti. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Software pro realizaci systémů Honeypot
Beschreibung: Software pro realizaci systémů Honeypot. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Správa privilegovaných účtů (PIM/PAM)
Beschreibung: Správa privilegovaných účtů (PIM/PAM). Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 5