2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní mobilní telefonní a datové služby pro ZZS SK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy na zajištění poskytnutí hlasových a datových telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilního operátora v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a přílohami č. 2A, 2B a přílohou č. 3 této ZD. Smlouva je uzavírána na dobu 4 let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: veřejná zakázka na služby zadávaná v nadlimitním režimu v rámci otevřeného řízení dle ust. § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném a účinném znění
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS), 64212300 Multimediale Nachrichtendienste (MMS)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Primární mobilní služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy na zajištění poskytnutí Primárních mobilních služeb
Interne Kennung: část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212300 Multimediale Nachrichtendienste (MMS), 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS), 64212000 Mobiltelefondienste
Los: LOT-0002
Titel: Záložní mobilní služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy na zajištění poskytnutí hlasových a datových telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilního operátora v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a přílohami
Interne Kennung: část B