See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak van de gebouwen
Beschreibung: De huidige opdracht heeft als voorwerp het onderhoud en de schoonmaak van de lokalen van de commissariaten en de kantoren die door de politiezone 5344 gebruikt worden en dit overeenkomstig de voorwaarden van huidig bestek, alsook het meten van de kwaliteit van het uitgevoerde schoonmaakwerk, volgens de norm NEN 2075.
Interne Kennung: 2024/51 - ID 1277
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Schoonmaakdiensten
Beschreibung: Post 1 “Regelmatige schoonmaakdiensten van de lokalen van de commissariaten en van de lokalen die door de politiezone 5344 worden gebruikt” Post 2 “Dringende schoonmaakdiensten van de lokalen van de gebouwen ” Post 3 “Andere niet-dringende schoonmaakdiensten” Post 4 “Sneeuwruimen”
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: De externe controle van de kwaliteit van het geleverde schoonmaakwerk
Beschreibung: De kwaliteit van het geleverde schoonmaakwerk wordt beoordeeld volgens NEN 2075, het kwaliteitsmeetsysteem voor schoonmaakdiensten (VSR of gelijkwaardig).
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak van de gebouwen
Internal identifier: 2024/51 - ID 1277
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Schoonmaakdiensten
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2