See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozwijanie umiejętności zawodowych uczniów oraz kadry pedagogicznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Niepołomicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozwijanie umiejętności zawodowych uczniów oraz kadry pedagogicznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Niepołomicach Zadanie nr 1: Zakup i dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania, Zadanie nr 2: Zakup i dostawa sprzętu szkoleniowego do prowadzenia zajęć z sieci komputerowych, Zadanie nr 3: Zakup i dostawa sprzętu i akcesoriów dla technikum hotelarskiego oraz informatycznego, Zadanie nr 4: Zakup i dostawa sprzętu i akcesoriów dla technikum logistycznego, Zadanie nr 5: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla technikum logistycznego, Zadanie nr 6: Zakup i dostawa zapory sieciowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Vorherige Bekanntmachung: 14783-2026
Interne Kennung: ZP.271.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32422000 Netzkomponenten, 30232100 Drucker und Plotter, 30213000 Personalcomputer, 32550000 Fernsprechausrüstung, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48824000 Druckerserver, 30237140 Hauptplatinen, 30237230 Cache-Speicher, 31712116 Mikroprozessoren, 30231300 Bildschirme, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30237200 Computerzubehör, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237132 USB-Schnittstellen (Universal Serial Bus), 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233140 Direktzugriffspeicher, 32581100 Datenübertragungskabel, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung, 38432000 Analysegeräte, 38636000 Optische Fachinstrumente, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30192320 Druckerbänder, 30232100 Drucker und Plotter, 30192113 Tonerkassetten, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48215000 Softwarepaket für Netzentwickler, 48620000 Betriebssysteme, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 32562000 Glasfaserkabel, 44421700 Kassetten und Schließfächer, 31224100 Stecker und Steckdosen, 32331100 Plattenspieler, 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 32411000 Token-Ring-Netz, 42960000 Steuerungs- und Kontrollsystem, Ausrüstungen für Druck, Grafik, Büroautomation und Datenverarbeitung
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa sprzętu szkoleniowego do prowadzenia zajęć z sieci komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu szkoleniowego do prowadzenia zajęć z sieci komputerowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32412110 Internet
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa sprzętu i akcesoriów dla technikum hotelarskiego oraz informatycznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie sprzętu i akcesoriów dla technikum hotelarskiego oraz informatycznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.3
Haupteinstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 39715100 Elektrische Durchlauferhitzer oder Warmwasserspeicher und Tauchsieder, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39713211 Trocken- und Bügelgeräte, 39713500 Elektrische Bügeleisen, 39223000 Löffel, Gabeln, 39241120 Küchenmesser, 39221160 Tabletts, 39513100 Tischtücher, 39221200 Tafelgeschirr, 39221120 Tassen und Gläser, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39241130 Teppichmesser, 39221110 Geschirr, 39222200 Servierplatten, 39298300 Blumenschalen, 33141623 Verbandkästen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa sprzętu i akcesoriów dla technikum logistycznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie sprzętu i akcesoriów dla technikum logistycznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 18921000 Koffer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 33730000 Augenpflegeprodukte und Korrekturlinsen, 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 31521320 Taschenlampen, 35814000 Gasmasken, 44423740 Schachtabdeckungen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 34928472 Wegweiser, 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung, 18444000 Kopfschutzbedeckungen, 39141100 Schränke und Regale, 18143000 Schutzkleidung, 34911000 Gespann- oder Handkarren sowie andere Fahrzeuge ohne mechanischen Antrieb, 44143000 Paletten, 44613400 Lagercontainer, 39221130 Lebensmittelbehälter, 44423200 Leitern, 39151200 Werkbänke
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla technikum logistycznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie pomocy dydaktycznych dla technikum logistycznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.5
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i dostawa zapory sieciowej
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie zapory sieciowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.6
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung