204353-2026 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Rozwój Gospodarki Komunalnej w Gminie Młodzieszyn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój Gospodarki Komunalnej w Gminie Młodzieszyn
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: - dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika wraz z ładowaczem czołowym - dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu ciężarowego z pełną zabudową do zbiórki odpadów komunalnych - dostawa 1 szt. fabrycznie nowego samochodu dostawczego/ciężarowego do odbioru odpadów gabarytowych - wykonanie budynku garażowego oraz hali magazynowej
Vorherige Bekanntmachung272451-2023
Interne KennungIZPPP.271.5.2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungRozwój Gospodarki Komunalnej w Gminie Młodzieszyn
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall