See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HUREN EN ONDERHOUDEN VAN HET (PLAT) LINNEN, ONDERHOUDEN VAN HET PERSOONSGEBONDEN LINNEN VAN DE BEWONERS, DE INSTELLINGSEIGEN BEROEPSKLEDIJ incl KOKSKLEDIJ, EN HET INSTELLINGSEIGEN LINNEN DOOR EXTERNE WASSERIJ
Beschreibung: - Huren en onderhouden van het (plat) linnen van het woonzorgcentrum - onderhouden van de instellingseigen kokskledij van de centrale keuken (gelegen binnen het woonzorgcentrum) - onderhouden van het persoonsgebonden linnen van de bewoners van het woonzorgcentrum - onderhouden van de instellingseigen beroepskledij van de personeelsleden van het woonzorgcentrum - onderhouden van het instellingseigen linnen van het woonzorgcentrum en dit alles zoals omschreven in de technische bepalingen en zoals opgenomen in de inventaris.
Interne Kennung: PPP00Q-1495/6047/2025/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/001_1