2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy ramowej jest określenie wszystkich warunków udzielania i realizacji zamówień wykonawczych, w tym warunków wyboru wykonawców, którzy wykonają zamówienia wykonawcze w okresie obowiązywania umowy ramowej. 2. Przedmiotem zamówień wykonawczych jest dostawa fabrycznie nowych materiałów podstawowych (wyprodukowanych nie więcej niż rok wcześniej) przeznaczonych do budowy i wyposażenia sieci światłowodowej FTTH, podzielonych na sześć grup materiałowych: 2.1. kable światłowodowe; 2.2. mufy oraz mufoprzełącznice; 2.3. podbudowa słupowa; 2.4. rury i mikrorukri; 2.5. słupy; 2.6. studnie. Wymagania techniczne co do poszczególnych materiałów podstawowych znajdujących się w powyższych grupach zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ). Pełna lista materiałów podstawowych znajduje się w załączniku nr 1 do OPZ. 3. Przedmiotem poszczególnych zamówień wykonawczych mogą być dowolne materiały podstawowe wymienione w poszczególnych grupach materiałowych. Zamawiający nie ma obowiązku zamawiania w ramach jednego zamówienia wykonawczego wszystkich materiałów podstawowych sklasyfikowanych w określonej grupie materiałowej. 4. Zamawiający może w ramach jednego zamówienia wykonawczego zamówić dostawę materiałów podstawowych wymienionych w różnych grupach materiałowych. 5. Zamawiający przewiduje następującą minimalną wartość zamówień wykonawczych dla poszczególnych grup materiałowych (kwoty brutto): 1. Kable światłowodowe – 3.500.000,00 zł; 2. Mufy oraz mufoprzełącznice – 2.000.000,00 zł; 3. Podbudowa słupowa - 2.000.000,00 zł; 4. Rury i mikrorurki – 300.000,00 zł; 5. Słupy – 300.000,00 zł; 6. Studnie – 200.000,00 zł; Minimalna, przewidywana wartość zamówień wykonawczych jest wiążąca dla Zamawiającego. Oznacza to, że Zamawiający udzieli zamówień wykonawczych, których łączna wartość będzie równa lub przekroczy przewidywaną wartość zamówień wykonawczych w każdej z grup materiałowych, z tym że łączna i maksymalna wartość brutto wszystkich zamówień wykonawczych, których Zamawiający udzieli w okresie obowiązywania umowy ramowej, nie przekroczy kwoty wskazanej w Załączniku nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 199829-2026
Interne Kennung: ARM/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W niniejszym przypadku zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. została wyłoniona jako beneficjent konkursu w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (nabór nr KPOD.05.02IW.06004/25 o dofinansowanie projektów w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach priorytetu C1. Poprawa dostępu do szybkiego Internetu, Działaniu Inwestycja C1.1.1 Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego Internetu na obszarach białych plam Funduszu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności). Zadaniem Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. jest wypełnienie obowiązków wynikających z następujących Umów: 1. Umowa nr 05.02 IW.060108/25 pn. „IdM 1” złożonego w naborze nr KPOD.05.02IW.06004/25 2. Umowa nr 05.02IW.060125/25 pn. „IdM 3” złożonego w naborze nr KPOD.05.02IW.06004/25 3. Umowa nr 05.02IW.060126/25 pn. „IdM 4” złożonego w naborze nr KPOD.05.02IW.06004/25 4. Umowa nr 05.02IW.060127/25 pn. „IdM 5” złożonego w naborze nr KPOD.05.02IW.06004/25 5. Umowa nr 05.02IW.060128/25 pn. „IdM 6” złożonego w naborze nr KPOD.05.02 IW.06 004/25 6. Umowa nr 05.02IW.060129/25 pn. „IdM 7” złożonego w naborze nr KPOD.05.02IW.06004/25 Celem dofinansowania jest budowa infrastruktury szerokopasmowego Internetu na wybranych obszarach białych plam. Realizacja projektu zakłada budowę nowoczesnej sieci światłowodowej, która umożliwi mieszkańcom, instytucjom publicznym oraz przedsiębiorstwom dostęp do usług szerokopasmowych o wysokiej przepustowości. Projekt ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu, zwiększenie konkurencyjności regionu oraz poprawę jakości życia mieszkańców. Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wybudowanie sieci dostępowej do ponad 30 tysięcy Punktów Adresowych na terenie województwa mazowieckiego do 31.08.2026 r. , a niezastosowanie procedury przyspieszonej mogłoby doprowadzić do niemożności wykonania ww. prac w terminie określonym przez dokumentację KPO.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32562000 Glasfaserkabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 44114200 Betonerzeugnisse, 44200000 Bauerzeugnisse, 44163100 Leitungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44212220 Masten und Pfähle, 44212225 Pfosten, 32420000 Netzausrüstung, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001