See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert 05-25-000153/AOS/02/3/02.0000.079.02/01 w rodzaju Ambulatoryjna opieka specjalistyczna w zakresie 02.0000.079.02 BADANIA ENDOSKOPOWE PRZEWODU POKARMOWEGO - KOLONOSKOPIA na obszar łaski, łódzki wschodni, pabianicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, Łódź
Beschreibung: Konkurs ofert 05-25-000153/AOS/02/3/02.0000.079.02/01 w rodzaju Ambulatoryjna opieka specjalistyczna w zakresie 02.0000.079.02 BADANIA ENDOSKOPOWE PRZEWODU POKARMOWEGO - KOLONOSKOPIA na obszar łaski, łódzki wschodni, pabianicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, Łódź
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001