2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1 Dostawa pieczywa
Beschreibung: dostawa pieczywa
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 Dostawa pieczywa
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3 Dostawa produktów cukierniczych
Beschreibung: dostawa produktów cukierniczych
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4 Dostawa produktów cukierniczych