204479-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa Ciężkiego Samochodu Gaśniczego na Potrzeby KMPSP Poznań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Ciężkiego Samochodu Gaśniczego na Potrzeby KMPSP Poznań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa Ciężkiego Samochodu Gaśniczego – zgodnie z załącznikiem nr 3 – OPZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie prowadzone zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych - SWZ, OPZ oraz załączniki określające zasady prowadzenia postępowania znajdują się na stronie prowadzonego postępowania i są dostępne do pobrania.
Optionen
Beschreibung der OptionenBRAK