204557-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – UK2LF - Simulátor štěrbinové lampy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK2LF - Simulátor štěrbinové lampy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výukového diagnostického systému s technologií virtuální reality pro oční vyšetření prováděná na štěrbinové lampě. Součástí systému je rovněž maketa fundoskopické čočky pro simulaci vyšetření očního pozadí, maketa gonioskopické čočky pro simulaci vyšetření komorového úhlu, maketa hlavy pacienta, SW modul pro abstraktní obsluhu zařízení a SW modul častých diagnóz a gradingu.Dodávka systému zahrnuje dopravu, instalaci a zaškolení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UK2LF - Simulátor štěrbinové lampy