2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obnova zámeckého parku Paskov - zeleň“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem veřejné zakázky je ošetření stávajících dřevin, výsadby nových stromů keřů a cibulovin a následná péče v 1. až 5. roce po výsadbě. Rozsah služeb je dán přílohou č. 3 tohoto dokumentu: Položkový rozpočet – výkaz výměr. Předmětem veřejné zakázky nejsou tyto objekty a technická a technologická zařízení obsažená v projektové dokumentaci: D.1 Příprava území D.2 Zpevněné plochy D.3 Vodní plochy D.4 Náhon D.5 Vodní zrcadlo D.5.1 – Architektonicko-stavební řešení D.5.2 - Technologické řešení D.5.3 – Elektro D.5.4 – Voda, kanalizace D.6 Mobiliář a herní prvky Více v podrobnostech příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00001836
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03452000 Bäume, 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0001