See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/03/2026 - Dostawa produktów głęboko mrożonych, soków owocowych i warzywnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów głęboko mrożonych, soków owocowych i warzywnych z podziałem na 2 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 38843-2026
Interne Kennung: D/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D/03/2026 - Dostawa produktów głęboko mrożonych, soków owocowych i warzywnych - Zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów głęboko mrożonych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/03/2026 - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
Los: LOT-0002
Titel: D/03/2026 - Dostawa produktów głęboko mrożonych, soków owocowych i warzywnych - Zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soków owocowych i warzywnych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/03/2026 - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte