2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale werkplek als dienst
Beschreibung: De opdracht betreft op hoofdlijnen: Het komen tot een overeenkomst met een leverancier die een dienst kan leveren om de toekomstige werkplek op basis van Microsoft 365 in te richten, implementeren incl. datamigratie en ondersteuning, levering (optioneel), installatie en onderhoud van de benodigde randapparatuur. De dienst wordt mede geleverd met een skilled servicedesk en een single point of contact (SPOC). De leverancier is tevens sparringpartner voor toekomstige ontwikkelingen. De opdracht beperkt zich tot de digitale werkplek van de medewerkers van RIJK, niet van de achttien gemeenten die bij RIJK aangesloten zijn. Zie voor de kengetallen het aanbestedingsdocument. Bij geraamde waarde is het plafondbedrag weergegeven.
Interne Kennung: RIJK202503
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In deze aanbesteding is als optie ogenomen: • De levering dan wel op advies van de leverancier leasen van laptops, smartphones, monitoren, toetsenborden en muizen (op de kantoorlocatie en thuiswerkplekken) en overige hardware. o Hiervoor dient opgenomen te worden dat de prijzen marktconform moeten zijn, te bepalen door het raadplegen van Tweakers.