204614-2026 - Wettbewerb
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Obsługa Zakładu ładowarką jednonaczyniową wraz z operatorem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa Zakładu ładowarką jednonaczyniową wraz z operatorem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa zakładu Zamawiającego zlokalizowanego pod adresem jego siedziby (dalej Zakład) przy użyciu ładowarki jednonaczyniowej o następujących parametrach: WYMAGANIA SPRZĘTOWE: Ładowarka jednonaczyniowa wyprodukowana nie wcześniej niż w 2023 r. Ładowarka jednonaczyniowa z łyżką o pojemności od 3,2 m3 do 3,5m3. Masa z osprzętem min. 16 ton maksimum 20 ton. Wyposażona w system wysokiego wysypu przystosowany do załadunku maszyn oraz naczep typu walking floor. Maszyna wyposażona w filtr zabezpieczający przed dostawaniem się gazów do kabiny operatora (obsługa strefy biologicznej Zakładu tj. obiektów technicznych należących do Master – Odpady i Energia Sp. Z o.o., mieszczących się przy ul. Lokalnej 11 w Tychach). Maszyna wyposażona w koła L5. Wykonawca zapewni we własnym zakresie dostawy paliwa na potrzeby wykonania usługi w zakresie i na zasadach przedstawionych w projekcie Umowy. CZAS PRACY: Dni robocze: 16 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22. Dni wolne: 4 soboty po 8 godzin w godzinach 6-14. Okres świadczenia usługi: 1 rok od podpisania Umowy. Jedna zmiana (8 godzinna) w miesiącu przeznaczona na obsługę serwisową przez Wykonawcę. WYMAGANIA DLA WYKONAWCY: Ładowarka sprawna pod względem technicznym, przystosowana do pracy o każdej porze roku oraz zmiennych warunkach meteorologicznych. Wykonawca we własnym zakresie zapewni wymianę wszystkich podzespołów zużywających się (lemiesze, opony, przewody hydrauliczne). Wykonawca zapewni serwis maszyny przez cały okres trwania umowy. Reakcja serwisu do 5 godzin od zgłoszenia telefonicznie awarii. W przypadku braku możliwości usunięcia awarii wykonawca zapewni maszynę zastępczą o takich samych parametrach w przeciągu 24 godzin na własny koszt. Wykonawca zapewni operatorów z wszystkimi wymaganymi uprawnieniami do obsługi ładowarek jednonaczyniowych, zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za stan zdrowia operatorów oraz posiadane dokumenty potwierdzające dopuszczenie operatora do wykonywania pracy. Operatorzy zostaną zaznajomieni z wszystkimi obowiązującymi instrukcjami bezpieczeństwa wykonywania pracy na Zakładzie i będą zobowiązani się do nich stosować. Operatorzy zobowiązani są do stawiania się do pracy w stanie nie po spożyciu alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. ZAKRES PRAC Hala przyjęć sortowni: • podgarnianie, skarpowanie, pryzmowanie, rozgarnianie, przesuwanie, przemieszczanie odpadów na terenie hali oraz załadunek odpadów na rozrywarkę wstępną; • rozgarnianie, przemieszczanie, pryzmowanie paliwa alternatywnego w magazynach oraz przed nimi; • załadunek samochodów odbierających paliwo alternatywne typu walking floor, tworzenie na bazie komponentów jednorodnych mieszanek różnych frakcji paliwa alternatywnego według wskazań obsługi Zakładu. Hala mielenia paliwa alternatywnego: • załadunek bufora podającego do rozdrabniarki końcowej; • przesuwanie, rozgarnianie, pryzmowanie paliwa alternatywnego w postaci pre-RDF na hali. Hala biologiczna; • mielenie odpadu zielonego na rozdrabniaczu szybkoobrotowym, przygotowywanie odpadu zielonego do załadunku do tuneli kompostowania; • załadunek tuneli kompostowania zgodnie z procesem produkcyjnym; • przemieszczanie materiału pomiędzy tunelami kompostowania oraz pomiędzy tunelami a halą stabilizacji tlenowej; • przemieszczanie gotowego materiału na plac dojrzewania kompostu (boksy magazynowe); • przesiewanie kompostu na przesiewaczu gwieździstym MULTISTAR S3; • załadunek gotowego produktu (kompost) na naczepy odbiorców; • załadunek kontenerów obsługi wewnętrznej Zakładu. Cały Zakład: • załadunki szkła, tworzyw sztucznych, makulatury, złomu; • załadunki do samochodów typu wanna, walking floor oraz kontenerów 30m3; • podgarnianie, skarpowanie, pryzmowanie, rozgarnianie, przesuwanie, przemieszczanie odpadów na placu demontażu odpadów wielkogabarytowych każdorazowo na wezwanie pracownika Zamawiającego; • załadunek rozdrabniacza szybkoobrotowego odpadem wielkogabarytowym; • wykonywanie innych poleceń Zamawiającego (w ramach wykonywanych zadań, operator ma ściśle wykonywać polecenia pracowników Zamawiającego; • pracownicy powinni utrzymywać w porządku maszyny po wykonywanej na nich pracy na koniec zmiany ( sprzątanie wokół maszyny, tankowanie maszyn do przetwarzania odpadów). 2. Termin realizacji: - 360 dni od podpisania Umowy 3. Termin płatności: Wykonawca wystawi fakturę na koniec danego miesiąca. Faktura może być wystawiona po podpisaniu protokołu zdawczo – odbiorczego przez dwie strony. Termin płatności wyniesie 14 dni od dnia dostarczenia faktury do Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak