20462-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém na dodávku léčivých přípravků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávku léčivých přípravků
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS dle § 138 zákona a následujících pro dodávky léčivých přípravků na základě aktuálních potřeb zadavatele. Dynamickým nákupním systémem se v tomto případě rozumí plně elektronický otevřený systém pro zadávání veřejných zakázek, jejichž předmětem je pořízení léčivých přípravků.
Interne KennungÚN 11/2024
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenDle dílčích výzev k podání nabídek v zavedeném DNS.