2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaakonderhoud & Glasbewassing - Archipel Scholen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) opdrachtnemer voor de diensten ten behoeve van schoonmaak en glasbewassing zoals omschreven is in dit document en bijhorende bijlagen. Deze opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. De opdracht betreft in totaal 15 locaties met in totaal +/- 16.123,34 m² vloeroppervlakte & +/- 7.950,72 m² oppervlakte glasbewassing.
Interne Kennung: KQBD/28112025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van drie (3) jaar. Archipel heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst vervolgens met drie (3) maal twee (2) jaar te verlengen.