204716-2025 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – Zakup ambulansów wraz z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego ZOZ Nysa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansów wraz z wyposażeniem dla Zespołu Ratownictwa Medycznego ZOZ Nysa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego - 2 sztuk ambulansów podstawowego typu C wraz z zabudową oraz wyposażeniem, zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, wymaganymi parametrami technicznymi, stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ oraz warunkami gwarancji i serwisu, stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001