2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Interne Audits
Beschreibung: For English see below. Over EBN Energie Beheer Nederland (EBN) is een publiek bedrijf in de energiesector. We zetten ons in voor een betrouwbare, betaalbare en duurzame energievoorziening nu en in de toekomst. Als beleidsdeelneming van de Nederlandse overheid en in nauwe samenwerking met industriepartners en bedrijfsleven levert EBN een bijdrage aan de voorzieningszekerheid van energie in Nederland van vandaag en het versnellen van de ontwikkeling van duurzame energie en het duurzame energiesysteem van de toekomst. Onze focusgebieden zijn versnelling van de warmtetransitie, een duurzaam gassysteem en een verantwoorde CO2-opslag. We werken samen met publieke en private partners en gebruiken onze kennis, kunde en financiële slagkracht om de bouw van het duurzame energiesysteem te versnellen. Dit alles is nodig om op basis van duurzame energiebronnen de klimaatdoelen te kunnen halen. EBN speelt als beleidsdeelneming al meer dan 50 jaar een belangrijke rol in de energievoorziening van en voor Nederland. De aandelen van het bedrijf zijn voor 100% in handen zijn van de Nederlandse Staat. Dat wat we verdienen, vloeit daarmee direct terug naar de staatskas. EBN is met ruim 230 collega’s gevestigd in Utrecht. Over de tender EBN B.V. (hierna EBN) is op zoek naar gekwalificeerde externe partijen om onafhankelijke internal audits uit te voeren. Het doel van deze DAS Interne Audit is het creëren van een pool van gekwalificeerde auditleveranciers voor de uitvoering van interne audits op diverse gebieden binnen onze organisatie. Deze audits omvatten technische, financiële en niet-financiële processen, compliance en veiligheid. About EBN Energie Beheer Nederland (EBN) is a public company in the energy sector. We are committed to providing reliable, affordable, and sustainable energy now and in the future. As a state owned company of the Dutch government, we closely collaborate with industry partners and businesses and contribute to the current security of energy supply in the Netherlands. We also help to accelerate the development of sustainable energy sources and the sustainable energy system of the future. Our focus areas are; acceleration of the heat transition, creation of a sustainable gas system and responsible CO2 storage. We work together with public and private partners and use our knowledge, expertise, and financial strength to accelerate the construction of the sustainable energy system. This is all necessary to achieve climate goals based on sustainable energy sources. EBN has played an important role in the energy supply for the Netherlands for more than 50 years. The company's shares are 100% owned by the Dutch State. What we earn flows directly back into the state treasury. EBN is located in Utrecht with over 230 employees. About this tender EBN B.V. (hereinafter EBN) is looking for qualified external parties to perform independent internal audits. The purpose of this DAS Internal Audit is to create a pool of qualified audit suppliers to perform internal audits in various areas within our organization. These audits include technical, financial and non-financial processes, compliance and security.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000