See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/28/2025 Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - krajalnica żywności – elektryczna w ilości 48 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 38 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - krajalnica żywności – elektryczna w ilości 48 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 38 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - maszyna do krojenia chleba + podstawa jezdna pod krajalnicę w ilości 30 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 20 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - maszyna do krojenia chleba + podstawa jezdna pod krajalnicę w ilości 30 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 20 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - szafa mroźnicza o pojemności 600 - 700 l w ilości 80 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.), - szafa chłodnicza o pojemności 600 - 700 l w ilości 80 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - szafa mroźnicza o pojemności 600 - 700 l w ilości 80 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.), - szafa chłodnicza o pojemności 600 - 700 l w ilości 80 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - szafa chłodnicza na próbki żywności (opcjonalnie lodówka) w ilości 51 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 15 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 36 szt.), - szafa chłodnicza o pojemności od 250 do 380 l w ilości 80 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - szafa chłodnicza na próbki żywności (opcjonalnie lodówka) w ilości 51 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 15 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 36 szt.), - szafa chłodnicza o pojemności od 250 do 380 l w ilości 80 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - regał magazynowy nierdzewny 4 półkowy w ilości 60 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 40 szt.), - stół przyścienny z półką 1800 x 700 x 850 w ilości 42 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 22 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - regał magazynowy nierdzewny 4 półkowy w ilości 60 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 40 szt.), - stół przyścienny z półką 1800 x 700 x 850 w ilości 42 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 22 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - taboret grzewczy elektryczny (1- palnikowy) w ilości 90 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 30 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.), - patelnia elektryczna przechylna 0,225 - 0,275 m2 w ilości 34 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 24 szt.), - trzon kuchenny elektryczny 2 - płytowy podstawowy w ilości 20 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 10 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - taboret grzewczy elektryczny (1- palnikowy) w ilości 90 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 30 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.), - patelnia elektryczna przechylna 0,225 - 0,275 m2 w ilości 34 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 24 szt.), - trzon kuchenny elektryczny 2 - płytowy podstawowy w ilości 20 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 10 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - warnik elektryczny 18 - 22 l w ilości 95 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 75 szt.), - naświetlacz UV do jaj w ilości 20 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 10 szt.), - zgrzewarka ręczna typu dual do tacek z produktem spożywczym gotowym do spożycia lub garmażeryjnym w ilości 40 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 30 szt.), - urządzenie do próżniowego pakowania żywności w ilości 23 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 5 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 18 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - warnik elektryczny 18 - 22 l w ilości 95 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 20 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 75 szt.), - naświetlacz UV do jaj w ilości 20 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 10 szt.), - zgrzewarka ręczna typu dual do tacek z produktem spożywczym gotowym do spożycia lub garmażeryjnym w ilości 40 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 30 szt.), - urządzenie do próżniowego pakowania żywności w ilości 23 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 5 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 18 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - garnek nierdzewny 95 - 105 l z zaworem spustowym i pokrywką w ilości 90 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 30 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - garnek nierdzewny 95 - 105 l z zaworem spustowym i pokrywką w ilości 90 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 30 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 60 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - maszyna do mielenia mięsa o dużej wydajności w ilości 48 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 38 szt.), - bemar jezdny, wodny 4 x GN 1/1 w ilości 60 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 50 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 9
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - maszyna do mielenia mięsa o dużej wydajności w ilości 48 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 38 szt.), - bemar jezdny, wodny 4 x GN 1/1 w ilości 60 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 50 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) - zadanie nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - płyta grillowa elektryczna gładka chromowana na podstawie szafkowej otwartej w ilości 30 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 20 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/28/2025 zadanie nr 10
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa sprzętu kuchennego, sprzętu gospodarstwa domowego (krajalnica do żywności, maszyna wieloczynnościowa, szafy chłodnicze itp.) tj.: - płyta grillowa elektryczna gładka chromowana na podstawie szafkowej otwartej w ilości 30 szt. (w tym zamówienie podstawowe w ilości 10 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 20 szt.). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości, nie później jednak niż do dnia 10.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.