See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het groenonderhoud van de buitenruimte in het beheersgebied van North Sea Port
Beschreibung: Aanbesteder is op zoek naar een aannemer die uitvoering geeft aan het groenonderhoud op zowel het Nederlands grondgebied, als het Vlaamse deel van de haven. Het moment van uitvoeren van het onderhoud zal in onderling overleg plaatsvinden, op basis van groenbeheersplannen, jaarplanningen e.d. Raamovereenkomst
Interne Kennung: 202302468
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding heeft de aanbesteder gekozen voor de openbare procedure. Dat wil zeggen dat de beoordeling van de geschiktheid van de inschrijver en de beoordeling van de inschrijving in één ronde plaatsvindt. Bij deze procedure kunnen alle belangstellenden naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht op TenderNed een inschrijving indienen. De aanbesteder streeft ernaar om door middel van optimale openbaarheid marktpartijen maximaal de mogelijkheid te geven tot deelneming door het uitbrengen van een inschrijving en in aanmerking te komen voor de overeenkomst.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 voor werkzaamheden op Nederlands grondgebied: Vlissingen, Terneuzen en Value Park Terneuzen
Beschreibung: Perceel 1 voor werkzaamheden op Nederlands grondgebied: Vlissingen, Terneuzen en Value Park Terneuzen raamovereenkomst
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 voor werkzaamheden op Belgisch grondgebied: het havengebied in Gent, Evergem en Zelzate.
Beschreibung: Perceel 2 voor werkzaamheden op Belgisch grondgebied: het havengebied in Gent, Evergem en Zelzate. Raamovereenkomst
Interne Kennung: 2