See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do ośrodków rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczych w Przybiernowie i w Ostromicach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przywozie i odwozie uczniów niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie miasta i gminy Goleniów, zwanych w dalszej części „uczniami”, do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Przybiernowie, oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Ostromicach, zwanymi w dalszej części „OREW ”. 2.Adresy dowozu uczniów: a)Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Przybiernowie, ul. Kościuszki 16, 72-110 Przybiernów – 11 uczniów; b)miejsca zamieszkania uczniów z Gminy Goleniów: - Mosty; - Tarnówko; - Goleniów, ul. I Brygady Legionów; - Goleniów, ul. Cicha; - Goleniów, ul. Matejki; - Goleniów, ul. Szczecińska; - Goleniów, ul. Bohaterów Warszawy; - Komarowo; - Goleniów, ul. Fabryczna (3 uczniów z jednej rodziny); Numery domów zostaną podane wyłonionemu w postępowaniu przewoźnikowi.
Interne Kennung: WGG.271.4.3.2023.KJ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przywozie i odwozie uczniów niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie miasta i gminy Goleniów, zwanych w dalszej części „uczniami”, do Ośrodków Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Przybiernowie, oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Ostromicach, zwanymi w dalszej części „OREW ”. 2. Adresy dowozu uczniów: a) Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Przybiernowie, ul. Kościuszki 16, 72-110 Przybiernów – 11 uczniów; b) miejsca zamieszkania uczniów z Gminy Goleniów: - Mosty; - Tarnówko; - Goleniów, ul. I Brygady Legionów; - Goleniów, ul. Cicha; - Goleniów, ul. Matejki; - Goleniów, ul. Szczecińska; - Goleniów, ul. Bohaterów Warszawy; - Komarowo; - Goleniów, ul. Fabryczna (3 uczniów z jednej rodziny); Numery domów zostaną podane wyłonionemu w postępowaniu przewoźnikowi. 3. Transport realizowany będzie: od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy określonych w ustawie z dnia 18 stycznia 1951r. o dniach wolnych od pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1920) oraz zgodnie z organizacją roku szkolnego określoną rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603). Wykaz uczniów objętych usługą i szczegółowy plan trasy zawierający optymalną dla uczniów kolejność dowozu do OREW Przybiernów i odwozu uczniów do miejsc zamieszkania stanowi załącznik nr 9 do SWZ, tj. Harmonogram dowozu uczniów do OREW. 4. Za 1 kurs należy rozumieć trasę wykonaną w ciągu jednego dnia na odcinku: domy uczniów – OREW – domy uczniów. 5. Godzinę przywozu i odwozu uczniów do i z OREW oraz godziny odbioru z miejsc zamieszkania i przywozu do miejsc zamieszkania poszczególnych uczniów, Wykonawca ustali z rodzicami uczniów i informacje te przekaże niezwłocznie Zamawiającemu.