205036-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – Budovatelů – revitalizace školní kuchyně Budovatelů 1563 v Jirkově
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budovatelů – revitalizace školní kuchyně Budovatelů 1563 v Jirkově
Beschreibung: Předmětem zakázky je vnitřní rekonstrukce stávajícího pavilonu stravování, to je kuchyně, jídelny a dalších přidružených a komunikačních prostor. Architektonické řešení spočívá ve vybourání některých příček a lokální vybudování nových pro potřeby nové dispozice nového gastro provozu
Interne Kennung: 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je vnitřní rekonstrukce stávajícího pavilonu stravování, to je kuchyně, jídelny a dalších přidružených a komunikačních prostor. Architektonické řešení spočívá ve vybourání některých příček a lokální vybudování nových pro potřeby nové dispozice nového gastro provozu.