205036-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Informationssysteme – Software pro automatizovanou analýzu radiologických snímků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftware pro automatizovanou analýzu radiologických snímků
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, uživatelská a servisní podpora časově omezené softwarové licence specializovaného klinického řešení, využívajícího metody umělé inteligence (deep learning), určeného k automatizované analýze radiologických snímků, za účelem podpory klinického rozhodování (dále jen „SW řešení“), po dobu 60 měsíců (5 let).
Interne KennungO-2026-3
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001