2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Systemu HIS oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: "Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. wraz z usługą wdrożenia i utrzymania. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zakup, integracja i rozbudowa zintegrowanego systemu informatycznego Szpitala; 2) Zakup serwera dla zintegrowanego systemu informatycznego Szpitala; 3) Zakup modułu do digitalizacji dokumentacji medycznej HL7CDA do PDF; 4) Wdrożenie rozwiązań Al i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych (PUI) dla zintegrowanego system informatycznego Szpitala. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) wykonania analizy przedwdrożeniowej; 2) dostawy serwera dedykowanego dla systemu HIS (wraz z dostarczeniem i wdrożeniem najnowszej wersji silnika bazodanowego, w pełni kompatybilnego z obecnie eksploatowanym rozwiązaniem. Przedmiot zamówienia obejmuje również kompleksową migrację środowiska oraz uruchomienie produkcyjne systemu na nowej platformie; 3) wdrożenia systemu HIS, dodatkowych modułów/API oraz integracja z systemem użytkowanym przez Zamawiającego; 4) dostosowania i adaptacji Modułów Systemu HIS zgodnie z wynikami analizy przedwdrożeniowej; 5) integracji Systemu HIS z usługami udostępnianymi na platformie P1, RZM, PUI, RIS etc.; 6) przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego; 7) świadczenia gwarancyjnych usług serwisowych w zakresie zapewnienia ciągłości świadczenia usług w zakresie wdrażanych funkcjonalności Systemu HIS przez okres 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 2 – Projekt umowy dostawy. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z ww. dokumentami przed złożeniem oferty oraz do ewentualnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trybie zapytań do SWZ przed złożeniem oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych wyjaśnień na zapytania wykonawców. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: NLO-3820-01/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp z wyłączeniem ust. 2 z tego artykułu. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonania w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokonania kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia, o których mowa w art. 442 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 9. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 13. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 14. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 15. Zamawiający będzie rozliczał się z Wykonawcą wyłącznie z uwzględnieniem waluty polskiej. 16. Informacja w zakresie wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia: 1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo musi być dołączone do oferty. 2) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2.1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale XIII ust. 1 pkt. 1 i 2 SWZ, składa z ofertą każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu; 2.2) wykonawcy dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy (Załącznik nr 11 do SWZ); 2.3) Wykonawcy zobowiązani są na wezwanie Zamawiającego złożyć podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale XIII ust. 5 SWZ, przy czym dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, zaś dokumenty potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu składa odpowiednio wykonawca/wykonawcy który wykazuje spełnianie warunku udziału w postępowaniu. 3). Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa Systemu HIS oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu Sp. z o.o.”
Haupteinstufung (cpv): 48480000 Softwarepaket für Vertrieb, Marketing und Business-Intelligence