See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KO/L/10/26/L/LGOK/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie onkologii klinicznej
Beschreibung: Przyjęcie obowiązków wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie onkologii klinicznej na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KO/L/10/26/LGOK/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu onkologii klinicznej