See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie składa się z następujących części: 1) I część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Białymstoku Zarząd Zlewni w Giżycku. 2) II część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gliwicach. 3) III część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Elblągu. 4) IV część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Tczewie. 5) V część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Toruniu. 6) VI część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu. 7) VII część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Lublinie. 8) VIII część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Poznaniu. 9) IX część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Szczecinie. 10) X część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie. 11) XI część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia – Załącznik Nr 1 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy – Załącznik Nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 6. Zamawiający nie określa czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób, wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie stosunku pracy. 7. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art.96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp. 8. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonego w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. 9. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeśli środki, jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, nie zostaną mu przyznane w całości lub w części. Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania z ww. przesłanki na każdym jego etapie i w odniesieniu do wybranych części zamówienia. Zamawiający zachowuje prawo do unieważniania postępowania z ww. przesłanki zarówno gdy otrzyma jednoznaczną informację o nieprzyznaniu mu środków na realizację zamówienia, jak i w sytuacji zwłoki w ich uzyskaniu w stosunku do zakładanego terminu wykonania zadania, jeśli brak środków w terminie uniemożliwi realizację zamówienia. Wykonawca nie posiada uprawnienia do wysuwania względem Zamawiającego żądania podjęcia działań mających na celu pozyskanie środków przeznaczonych na realizację zamówienia, w sytuacji gdy te, nie zostaną mu przyznane z zakładanego źródła. W przypadku unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp Wykonawcom nie przysługuje roszczenie o zwrot jakichkolwiek kosztów udziału w postępowaniu, w tym w szczególności zwrot kosztów kalkulacji i sporządzenia oferty oraz, co – poprzez fakt udziału w postępowaniu na określonych w niniejszej dokumentacji zasadach - Wykonawcy akceptują bez zastrzeżeń.
Vorherige Bekanntmachung: 717259-2025
Interne Kennung: G.ROZ.2710.78.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i następnych ustawy Pzp oraz przepisów wykonawczych, wydanych na jej podstawie. 2. Zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy Pzp, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem: https://przetargi.wody.gov.pl . Korzystanie z Platformy jest nieodpłatne i nie wymaga zarejestrowania konta na Platformie. Instrukcja korzystania z Platformy znajduje się pod adresem https://przetargi.wody.gov.pl w zakładce: Instrukcja dla Wykonawców. 3. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 4.Oprócz okoliczności wskazanych w innych sekcjach ogłoszenia, z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę na podstawie: I. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025r., poz. 514) (zwany dalej "art. 7 ustawy o sankcjach") zgodnie z którym wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podlega Wykonawca: 1) wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 2) którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1.03.2018r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 644) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24.02.2022r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy; 3) którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29.09.1994r. o rachunkowości (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 120 z późn. zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 przedmiotowej ustawy - przy czym wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych powyżej. II. art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dot. środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) (zwany dalej "art. 5k Rozporządzenia") zgodnie z którym wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podlega Wykonawca, który będzie realizować przedmiot zamówienia z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a); lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b), w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 5. Zamawiający nie będzie badać, czy nie zachodzą wobec podwykonawcy, niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby, podstawy wykluczenia określone w pkt 7.1 SWZ, z zastrzeżeniem okoliczności wskazanych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), tj. przypadku podwykonawców, gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Białymstoku Zarząd Zlewni w Giżycku.
Beschreibung: I Część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Białymstoku Zarząd Zlewni w Giżycku. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". I część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Białymstoku Zarząd Zlewni w Giżycku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gliwicach.
Beschreibung: II Część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gliwicach. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". II część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gliwicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Elblągu.
Beschreibung: III część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Elblągu. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". III część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Elblągu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Tczewie.
Beschreibung: IV część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Tczewie. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". IV część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Tczewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Toruniu.
Beschreibung: V część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Toruniu. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". V część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku Zarząd Zlewni w Toruniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu.
Beschreibung: VI część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". VI część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Lublinie.
Beschreibung: VII część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Lublinie. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". VII część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Poznaniu.
Beschreibung: VIII część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Poznaniu. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". VIII część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0010
Titel: Część X: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie.
Beschreibung: X część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". X część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).
Los: LOT-0011
Titel: Część XI: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW we Wrocławiu.
Beschreibung: XI część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW we Wrocławiu. Opis: „Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z podziałem na części". XI część: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zamówienia dla przedmiotowej części zamówienia określają: — Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia), — Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie: Dla wszystkich części zamówienia: umowę zawiera się na okres 12 miesięcy tj. od dnia 01 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania całkowitej wartości wynagrodzenia Wykonawcy brutto, określonej w § 6 ust. 1 Projektowanych postanowień umowy. Szczegółowe informacje dotyczące terminu wykonania umowy w ramach dostawy dla danej części zamówienia, zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do części zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 6 do SWZ).