2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwijderen opslag Zuid Veluwe en IJsselvallei 2025-2026
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het verwijderen van opslag (diameter borsthoogte ≤ 15cm) in twee categorieën: 1. Exoten loofhout (Amerikaanse vogelkers en Amerikaanse eik); 2. Exoten naaldhout (Japanse Lariks en Douglas). Daarnaast zijn er enkele uitzonderingen waarbij of Grove den dient te worden verwijderd (≠ exoot) of locaties waar geen opslag, maar grotere exemplaren (diameter borsthoogte > 15cm) verwijderd dienen te worden. 330 ha
Interne Kennung: 633-ADV250203.021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Alle partijen die kunnen voldoen aan de gestelde eisen kunnen op onderhavige opdracht inschrijven
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Totale werkzaamheden
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht