2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej zadanie budowy trzech zbiorników przeciwpożarowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dotyczącej dostawy i montażu trzech podziemnych zbiorników przeciwpożarowych z tworzywa sztucznego o pojemności 50 m3 każdy, wraz ze studzienką ssawną i utwardzonym placem manewrowym wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 719049-2025
Interne Kennung: SA.270.2.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71325000 Planung von Fundamenten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie II zadań: a. Zadanie I - opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dotyczącej dostawy i montażu trzech podziemnych zbiorników przeciwpożarowych z tworzywa sztucznego o pojemności 50 m3 każdy, wraz ze studzienką ssawną i utwardzonym placem manewrowym wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę; b. Zadanie II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych