See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania do wirtualizacji VMware vSphere Enterprise Plus oraz Omnissa Horizon Standard Term Edition lub równoważnego dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do wirtualizacji VMware vSphere Enterprise Plus oraz Omnissa Horizon Standard Term Edition lub równoważnego dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 następujące części: Część 1 – Wirtualizacja środowiska serwerowego; Część 2 – Wirtualizacja środowiska stacji roboczych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/317/2025/WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Wirtualizacja środowiska serwerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do wirtualizacji VMware vSphere Enterprise Plus lub równoważnego dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Wirtualizacja środowiska stacji roboczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania Omnissa Horizon Standard Term Edition lub równoważnego dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket