2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO ORAZ SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO I WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI
Beschreibung: DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO ORAZ SPRZĘTU SPECJALISTYCZNEGO I WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ część A i B
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI
Beschreibung: DOSTAWA CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO DLA OSP LEWIN BRZESKI zgodna z załącznikiem nr 1 do SWZ część A