Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegające na możliwości zwiększenia liczby ochranianych połączeń w lokalizacjach spoza objętych podstawowym zakresem zamówienia, jednak nie więcej niż o 2 połączenia.
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 0
Wert