2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medisch verbruiksmateriaal
Beschreibung: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor de levering van medisch verbruiksmateriaal aan Hogeschool Rotterdam. De Hogeschool Rotterdam heeft de omvang van de Raamovereenkomst geraamd op € 100.000,- (exclusief BTW) per jaar. Hogeschool Rotterdam zal onder de Raamovereenkomst in totaal maximaal afnemen een geraamde totale waarde van maximaal € 500.000,- (exclusief BTW).
Interne Kennung: 2025/026/IVG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging