2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 144 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach podległych OISW w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 144 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Lublinie. w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szkolenia powinny zwiększyć motywację osadzonych oraz umożliwić nabycie kompetencji, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, tj. obejmujących 11 obszarów tematycznych: zdolność racjonalnego gospodarowania czasem, autoprezentację, sztukę rozmowy i spokojnego argumentowania, radzenia sobie z negatywnymi emocjami, sposobów poszukiwania pracy, prowadzenia rozmów z potencjalnymi pracodawcami, przygotowywania dokumentów służących podjęciu pracy, adekwatnej samooceny, motywacji do pracy, zarządzania budżetem itp. Wszystkie tematy zostaną zrealizowane w wymiarze 2 godzin, a wybrane tematy zostaną rozszerzone o dodatkowe 8 godzin, co razem daje 30 godzin. Wybór tematów wymagających rozszerzenia nastąpi zgodnie potrzebami zgłaszanymi przez uczestników w trakcie szkolenia oraz z potrzebami stwierdzonymi przez prowadzącego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Zakład Karny w Białej Podlaskiej, ul. Prosta 33, 21-500, tel./fax +83 344 75 00 / 83 311 10 84 Liczba grup: 2025 rok - 5, 2026 rok - 8 Liczba godzin: 2025 rok - 150, 2026 rok - 240 2. Zakład Karny we Włodawie, ul. Żołnierzy WiN 19, 22-200, tel./fax +48 82 572 68 10 /82 572 53 28 Liczba grup: 2025 rok - 10, 2026 rok - 11 Liczba godzin: 2025 rok - 300, 2026 rok - 330
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Menge: 34 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Zakład Karny w Hrubieszowie, ul. Nowa 64, 22-500 Hrubieszów, tel./fax +48 84 696 69 00 / 84 696 33 54 Liczba grup: 2025 rok - 10, 2026 rok - 11 Liczba godzin: 2025 rok - 300, 2026 rok - 330 2. Areszt Śledczy w Krasnymstawie, ul. Poniatowskiego 27, 22-300 Krasnystaw, tel./fax +48 82 57 56 100 / 82 57 64 025 Liczba grup: 2025 rok - 4, 2026 rok - 6 Liczba godzin: 2025 rok - 120, 2026 rok - 180 3. Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14, tel./fax +48 84 638 00 70 / 84 639 50 47 Liczba grup: 2025 rok - 1, 2026 rok - 2 Liczba godzin: 2025 rok - 30, 2026 rok - 60 4. Oddział Zewnętrzny w Zamościu, ul. Hrubieszowska 40, 22-400 Zamość, tel./fax +48 84 638 76 00 / 84 639 84 10 Liczba grup: 2025 rok - 8, 2026 rok - 9 Liczba godzin: 2025 rok - 240, 2026 rok - 270 5. Zakład Karny w Chełmie, ul. Kolejowa 112, 22-100, tel./fax +48 82 562 78 53 / 82 565 35 57 Liczba grup: 2025 rok - 10, 2026 rok - 11 Liczba godzin: 2025 rok - 300, 2026 rok - 330
Menge: 72 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Zakład Karny w Opolu Lubelskim, ul. Owocowa 7, 24-300 Opole Lubelskie, tel./fax +48 81 827 69 00/ 81 827 35 50 Liczba grup: 2025 rok - 8, 2026 rok - 11 Liczba godzin: 2025 rok - 240, 2026 rok - 330 Areszt Śledczy w Lublinie, ul. Południowa 5, 20 - 482 Lublin, tel./fax +48 81 71 04 400 / 81 74 45 715 Liczba grup: 2025 rok - 8, 2026 rok - 11 Liczba godzin: 2025 rok - 240, 2026 rok - 330
Menge: 38 Stück