2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka asfaltových směsí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky asfaltových směsí, které budou z obalovny odebírány vlastními vozidly zadavatele. Asfaltové směsi musí splňovat požadavky ČSN EN 13108-1, ČSN EN 13108-5. Asfaltové směsi jsou určeny pro opravy jednotlivých výtluků a plošné opravy vozovek ručním i strojním zpracováním při teplotě vzduchu minimálně +5 °C u obrusných vrstev a +3 °C u ložních vrstev dle ČSN 73 6121. Teplota zboží při odběru kupujícím musí být v rozmezí od 160 °C do 180 °C. Předmět zakázky je blíže vymezen v textu rámcové kupní dohody.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14213200 Teermakadam
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000001