205403-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Servisní podpora bezpečnostního řešení Check Point
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní podpora bezpečnostního řešení Check Point
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění podpory produktů Check Point a provedení dalších činností pro zajištění správné funkce těchto produktů. 1. Produkty Check Point, jichž se servisní služby týkají, (dále jen „produkty Check Point“): 4x CPCES-CO-STANDARD-ADD pro Quantum Force 9800 Plus Appliance 8x CPCES-CO-STANDARD-ADD pro SFP+ transceiver for 10G Fiber Ports-short range (10GBase-SR) 4x CPCES-CO-STANDARD pro Mobile Access Blade for 200 concurrent Connections 2. Specifikace servisních služeb pro produkty Check Point: A. Podpora produktů Check Point: CPSM-NGSM5-COMPLETE Next Generation Security Management Software for 5 gateways (with Complete package - Infinty Identity, Policy Insights, AI Copilot, Policy Auditor - for 1 year) CPSM-NGSM5 Next Generation Security Management Software for 5 gateways CPSM-NGSM5-EVNT Next Generation Security Management SmartEvent dedicated Server for 5 gateways (perpetual) CPCES-CO-STANDARD Collaborative Enterprise Support - Standard CPAP-SG9800-PLUS-SNBT Enterprise Based Protection - Sandblast Threat Prevention Pkg Including IPS, APCL, URLF, AV, ABOT, ASPM, TX, TE, ADNS, ZP blades CPAP-SG9800-PLUS-SNBT Enterprise Based Protection - Sandblast Threat Prevention Pkg Including IPS, APCL, URLF, AV, ABOT, ASPM, TX, TE, ADNS, ZP blades CPAP-SG9800-PLUS-SNBT Enterprise Based Protection - Sandblast Threat Prevention Pkg Including IPS, APCL, URLF, AV, ABOT, ASPM, TX, TE, ADNS, ZP blades CPAP-SG9800-PLUS-SNBT Enterprise Based Protection - Sandblast Threat Prevention Pkg Including IPS, APCL, URLF, AV, ABOT, ASPM, TX, TE, ADNS, ZP blades B. Profylaxe, upgrade na aktuální verze a další činnosti pro zajištění správné funkce produktů Check Point, tj. zajištění: • Registrace podpory a registrace licencí pro veškerý HW a SW uvedený v odstavci 2 na portále Check Point na adrese: https://usercenter.checkpoint.com/usercenter k účtu objednatele č. 0006078770 • 4 profylaktické prohlídky produktů Check Point • 4 kontroly logu, senzorů hardware a instalovaného operačního systému včetně kontrol HA managementu, korelačního systému SmartEvent • 4 kontroly nastavení, konfigurace a případná realizace změn pro zajištění bezpečnosti VPN portálu a mechanizmu ověřování 2FA v souladu s profylaktickými prohlídkami Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung106448-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSÚJB/VZ/1084/2026/S