205411-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów i urządzeń Gminy Pobiedziska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów i urządzeń Gminy Pobiedziska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów i urządzeń Zamawiającego, dostępnej w obrocie spełniającej standardy jakościowe zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 266 ze zm.) wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w OZE . Nr referencyjny Postępowania: ZP.271.6.2025.NB
Interne KennungZP.271.6.2025.NB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001