See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Design & Build – nieuwbouw en verbouwing basisschool Viejool
Beschreibung: De infrastructuur van de Vrije Basisschool Viejool is aan vernieuwing toe. Hoewel het schoolgebouw steeds goed onderhouden werd, is het verouderd en voldoet het niet langer aan de huidige normen op vlak van isolatie en comfort. Met het oog op een toekomstgerichte en kwaliteitsvolle leeromgeving wenst de school haar infrastructuur grondig te vernieuwen. Deze investering sluit aan bij de ambitie om hun pedagogische visie beter te kunnen realiseren.
Interne Kennung: 2025/ DB Viejool
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/ DB Viejool - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025/ DB Viejool
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1