2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Elektriciteit en Gas
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van gas, de levering van duurzame elektriciteit en teruglevering van elektriciteit inclusief overname van de programmaverantwoordelijkheid voor alle aansluitingen van de VU en het Amsterdam UMC locatie AMC in 2027, 2028 en 2029. Levering voor 3 jaren
Interne Kennung: 260126
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1