205455-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba Svazkové školy Pod Beckovem - objekt školy v Měšicích_II
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba Svazkové školy Pod Beckovem - objekt školy v Měšicích_II
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nového land artového objektu tělocvičny s příjezdovou komunikací a parkovištěm, a dále v konverzi západní sýpky a západní konírny, kde vzniknou ve všech křídlech původních hospodářských objektů těchto objektů formou výstavby „house in house“ nové třídy základní školy včetně odborných učeben a oddělení družin, dále prostory pro vedení školy a kapacitní kuchyně s jídelnou. Součástí stavby je i přeměna západního dvora na sportoviště a prostory i plochy pro venkovní výuku.
Interne Kennung01
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace