205482-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba Svazkové školy Pod Beckovem - objekt školy v Bašti
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba Svazkové školy Pod Beckovem - objekt školy v Bašti
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě navzájem propojených dvou nových školních budov a rekonstrukci dvou historických budov hospodářského dvora v prostředí kulturní památky panská sýpka vedené v Ústředním seznamu kulturních památek České republiky pod číslem rejstříku: 13033/2-1987 (dále také „stavba“ a/nebo „dílo“). Objekt ZŠ Bašť je součástí společného souboru staveb, který se bude realizovat v rámci pozemků v místě původního panského dvora. Další objekty v rámci pozemku jsou tyto objekty: - Bytový dům - novostavba se službami v 1.NP (objekt SO 05) - Novostavba nového multifunkčního objektu (objekt SO 06) - Původní sýpka, kde proběhnou stavební úpravy se změnou využití pro obecní úřad (tento objekt je nemovitou kulturní památkou) (objekt SO 07)
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1