See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej do budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie przy al. Niepodległości 208
Beschreibung: Udzielenie zamówienia bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w przypadkach wymienionych poniżej • Roboty budowlane/dostawy/usługi mogą być zrealizowane tylko przez określonego wykonawcę z następującego powodu: • brak konkurencji ze względów technicznych
Interne Kennung: Dystrybucja energii elektrycznej do budynku Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie przy al. Niepodległości 208
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku Głównego Urzędu Statystycznego w oparciu o przepisy ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2022, poz. 1385, z późn. zm. zwanej dalej „Prawo Energetyczne”) zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami do ww. ustawy.
Interne Kennung: 2/BA/WR/2026