2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu archiwizacji PACS wraz z niezbędną infrastrukturą
Beschreibung: Zamówienie jest dostawą w rozumieniu definicji ustawy Prawo zamówień publicznych obejmująca zakup, dostawę, instalację wdrożenie systemu archiwizacji PACS wraz z niezbędną infrastrukturą na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o., przy ul. Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w FORMULARZU TECHNICZNYM oraz w PROJEKCIE UMOWY – stanowiących załączniki do SWZ. Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty. W opisie przedmiotu zamówienia, umowie uwzględniono: • art. 100 Pzp aspekty społeczne - dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników • art. 101 ust. 1 ustawy PZP – określenie wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, w tym wymagań środowiskowych.
Interne Kennung: DZPU.2632.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001