See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en plaatsing van feestverlichting via een huurovereenkomst voor een periode van 6 jaar
Beschreibung: Ontwerp, productie, plaatsing, demontage, onderhoud en bewaring van feestverlichting via een huurovereenkomst voor een periode van 6 jaar (+ eventuele verlenging van 2 X 2 jaar). Het gemeentebestuur van Brasschaat wenst de verschillende dorpskernen te verlichten en decoreren om de beleving in de handelskernen tijdens de feestperiode te versterken op een sfeervolle manier. De opdracht omvat o.a.: - Het opmaken van een concept voor een sfeervolle feestverlichting in verschillende kernen van de gemeente. - Het jaarlijks leveren, plaatsen en aansluiten van de feestverlichting. - Het jaarlijks demonteren en stockeren van de feestverlichting. - Het onderhoud van de feestverlichting.
Interne Kennung: PPP0AA-2820/6091/2025-274
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-274_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen