See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług związanych z gospodarką odpadami komunalnymi z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Karlino
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, odbiór oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, w tym odpadów problematycznych, jak również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od dnia 1.01.2026r. do dnia 30.06.2026r.
Vorherige Bekanntmachung: 822481-2025
Interne Kennung: GP.271.43.2025.MR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001