2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveren, plaatsen en in dienst stellen van echotoestellen voor de dienst gynaecologie
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van echotoestellen voor de dienst gynaecologie. AZ Turnhout wenst over te gaan tot de aankoop van mid-end echografietoestellen ter ondersteuning van de klinische activiteiten binnen de dienst gynaecologie. De aan te schaffen systemen moeten breed inzetbaar zijn voor multidisciplinaire toepassingen binnen het gynaecologisch zorgdomein en dienen specifiek geschikt te zijn voor het uitvoeren van point of care echografie. De apparatuur moet hoogwaardige en betrouwbare beeldvorming ondersteunen voor zowel gynaecologische als obstetrische echografische onderzoeken. De aankoop gaat gepaard met het afsluiten van een onderhoudscontract. De verwachting is dat gedurende de periode van de raamovereenkomst een 6-tal echotoestellen (VH) zullen aangekocht worden. HH Mol en Ziekenhuis Geel overwegen eveneens in de toekomst de aankoop van een echografietoestel voor de dienst gynaecologie. Zowel AZ Herentals (in het kader van de aankomende fusie naar AZ Kempen), HH Mol als Ziekenhuis Geel kunnen beroep doen op deze raamovereenkomst. De aanbestedende overheid benadrukt dat de opgegeven hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en dus louter indicatief. Totale looptijd van deze raamovereenkomst: Er werd gekozen voor een looptijd van 48maanden, twee maal te verlengen met telkens 1 jaar. Dit resulteert in een maximale looptijd van 6 jaar (4+1+1). Leveringsplaatsen: AZ Turnhout HH Mol AZ Herentals Ziekenhuis Geel Campus Sint-Jozef Gasthuisstraat 1 Nederrij 133 J.-B. Stessensstraat 2 Steenweg op Merksplas 44 2400 Mol 2200 Herentals 2440 Geel 2300 Turnhout
Interne Kennung: PPP0QW-276/6006/2026/086
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/086_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)