See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Úklidové služby pavilonů M, T a Y ve FN Ostrava“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění (poskytování) komplexních úklidových, mycích a čistících služeb pro zadavatele v objektech zadavatele, v nichž bude dodavatel realizovat služby na základě specifikovaných činností a požadovaných četností nebo na základě jednotlivých objednávek služeb na mimořádné úklidové práce a činnosti ve vybraných prostorách objektů Pavilonu M (Pavilon péče o matku a dítě), Pavilonu T (Klinika plicních nemocí a TBC) a Pavilonu Y (Psychiatrie stacionář). Úklidové služby bude dodavatel provádět vlastními zaměstnanci, s vlastním vybavením (např. úklidové stroje, úklidové vozíky, mopy, pytle na odpad), včetně mycích, čisticích, dezinfekčních a detergentních prostředků v souladu s vnitřními předpisy zadavatele.
Interne Kennung: OŘN-28/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 zákona – možné prodloužení úklidových služeb zadavatelem o dalších 12 měsíců po uplynutí 5 let od uzavření smlouvy z důvodů na straně zadavatele